Yvan Rodic – tänavafotograafia Indiana Jones

Londoni idaosa südames asuv Brick Lane on juba aastaid tuntud kohana, kuhu Londoni vintage’ moe huvilised saavad minna ja leida mõne uue aarde oma garderoobi. Brick Lane on koht, kust leiab terve kaleidoskoobi jagu erinevaid stiile, mis intrigeerivad oma unikaalsuse ja loovusega ning on kõik üksteisest erinevad. Kuid kui vaadata pisut tähelepanelikumalt ringi, võib seal kandis liikuvate inimeste seast leida teistmoodi moejahtija – kaasaegse Indiana Jonesi tänavafotograafia maailmas, kes on endale hiljaaegu nime teinud üle maailma just nende seas, kes jälgivad huviga, milliseid uusi stiile on Ida-Londonil pakkuda.

Yvan Rodic

Yvan Rodic, kes on tuntud ka kui Face Hunter, on Šveitsist pärit tänavamoe fotograaf, kes elab hetkel Londonis. Alates oma blogi Face Hunter avamisest 2006. aasta jaanuaris on see saanud ülipopulaarseks kõigi jaoks, kes huvituvad hetkel moes ilma tegevatest trendidest.

Pikemalt saad Yvanist ja tema tegevusest lugeda lehelt shift.com. Värskemad trendid Brick Lane’ilt leiad Yvani ülipopulaarsest blogist.