Uued LG kuvarid ja ärilahendused

LG esitles IFA-l uuemaid ärilahenduste tehnoloogia valdkonna saavutusi, mille hulgas on hotellidele, koolidele ja kontoritele mõeldud lahendused, samuti kõrglahutusega LED-kuvarid ja ka mänguritele mõeldud 3D täis-HD kuvarid.

LG W63D 3D monitor

E10 seeria kuvarid on heaks lahenduseks neile, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ning head hinna ja kvaliteedi suhet. Võrreldes varasemate CCFL-taustavalgustusega kuvaritega, kasutavad E10 mudelid ligikaudu 40% vähem elektrienergiat. Intuitiivse kontrolli ja selge pildiga kuvari dünaamilise kontrastsuse suhe on 5 000 000:1.

LG tutvustas ärilahenduste seas ka viimaseid IPS kuvarite mudeleid, mis tarbivad sarnaselt E10 seeria kuvaritega tavapärasest vähem elektrienergiat. Tänu IPS ja LEDi ühendamisele koormavad IPS1 ja IPS6 vähem kasutaja silmi ja tagavad muutumatu värvi ja ekraaniheleduse igalt vaatenurgalt.

IFA-l oli väljas ka mänguritele mõeldud 3D kuvar W63D, mis võimaldab nautida 3D-pilti enam kui kaks korda parema resolutsiooniga võrreldes tavaliste HD-kuvaritega. LG LED-kuvarid E50VR, E60 ja E80 pakuvad tänu dünaamilise kontrastsuse suhtele 5 000 000:1 ja LG SUPER+ Resolution tehnoloogiale tõetruud HD pildikvaliteeti.

Koolidele ja kontoritele mõeldud lahendustest esitleb LG IFA-l LG Network Monitor E arvutitelahendust, mis võimaldab ühendada ühe peaarvutiga kuni 31 monitori.