LG koduse meelelahutuse uued tippsaavutused

Berliinis toimuval iga-aastasel tarbeelektroonika messil IFA esitles LG erinevaid innovaatilisi koduse meelelahutuse tooteid, mille hulgas nanotehnoloogial põhinev 3D-teler LEX8 ning imeõhuke, vaid 2,9 mm paksune 31-tolline OLED-ekraaniga 3D teler.

LG LEX8 LED teler

LG esitles selle aasta IFAl tervelt 131 erinevat telerit. Üheks tipptooteks on nano-taustavalgustusega 3D-teler LG LEX8. Maailma esimene nanotehnoloogial põhinev teler pakub varasemate teleritega võrreldes eredamat, selgemat ja sujuvamat pilti. Teler on imeõhuke – selle paksuseks on vaid 8,8 mm. Samuti on väga õhuke ekraani ümbritsev raam. LG tutvustas IFAl ka 72-tollise diagonaaliga LG LEX9 telerit, mis on täna turul suurim LED LCD teler.

LG uudistoodeteks IFAl oli ka 3D-projektorid ning esimene 3D jaoks kohandatud kodukinosüsteem LG HX900. Sellega jõuab heli igasse toanurka ning tekitab tõetruu 3D pildis olemise tunde. LG oli IFAl välja pannud oma nägemuse tuleviku koduse meelelahutuse toodetest, esitledes messil revolutsioonilist 31-tollise OLED-ekraaniga 3D telerit, mille paksuseks on vaid 2,9 mm. Üheks uudistooteks on mitmefunktsioonilist seade SMART TV, mis ühendab endas teleri ja interneti võimalused.

“Koduse meelelahutuse toodete arengu osas on käesolev aasta olnud väga põnev. Meie selle aasta väljapanek IFAl on selle tõestuseks,” ütles LG Home Entertainment Company president Simon Kang. “Oma tarbijaid kuulates oleme välja tulnud veelgi toodetega, mis on teravama pildiga, parema heliga, intelligentsemad ja kasutaja-sõbralikemad. Lõputute kasutusvõimalustega tooted muudavad meelelahutusmaailma kasutamise kodus veelgi nautivamaks.“

Internationale Funkausstelung (IFA) on maailma suurim ja vanim tarbeelektroonika mess, mis leidis sel aastal aset 3.-9. septembrini Berliinis.