LG toob mais Eestis müügile oma uusima puutetundliku ekraaniga mobiiltelefoni

LG toob mais Eestis turule oma kõige uuema puutetundliku ekraaniga mobiiltelefoni – LG Mini (LG GD880). LG Mini on esimene telefon, mis kasutab LG Phantom Browser’it. Spetsiaalselt mobiiltelefonides kasutamiseks mõeldud LG brauser tagab kiirema, mugavama ja kindlama internetilehekülgede lehitsemise.

LG Mini (GD880) telefon

Lisaks sellele on LG Mini varustatud ka spetsiaalsete interneti rakenduste ja sotsiaalvõrgustikega mugavaks ühildumiseks vajalike lisadega, muutes seeläbi kasutajatel lihtsamaks oma tuttavate ja sõpradega ühenduse pidamise.

Telefon toetab mitmeid Google rakendusi – Google Latitude, Gmail, Calendar, Google Maps ja Google Buzz. Täiendatud on ka JavaScript ja Flash veebirakendusi, mis muudavad videote vaatamise YouTube’i leheküljelt sujuvamaks. Minis olev LG Air Sync programm sünkroniseerib informatsiooni telefoni ja arvuti vahel.

LG Mini puutetundliku ekraani läbimõõt on 8,1-sentimeetrit. Lisaks on uus telefon varustatud 5-megapikslise kaamera, WiFi ühenduse ja 7,2 Mbps HDSPA andmeside tehnoloogiaga.