LG kutsub osalema ülemaailmsel esseevõistlusel

LG kutsub osalema rahvusvahelisel esseevõistlusel, mille auhinnaks on 80-päevane ümbermaailmareis ja 100 000 dollarit reisiraha. Võistlusel osalemiseks tuleks registreeruda kampaania koduleheküljel www.liveborderless.net ning kirjeldada oma nägemust sellest, kuidas näeks välja sinu piirideta elu. Võitjaks kuulutatakse see idee, mis žürii arvates kannab kõige paremini edasi LG LIVE BORDERLESS kontseptsiooni.

LG LIVE BORDERLESS

Osalemine kampaanias on huvilistele ülimalt lihtsaks tehtud – kampaania koduleheküljel liveborderless.net tuleb osalejal vastata küsimusele, mida ta teeks, kui võidaks ümbermaailma reisi ja 100 000 dollarit reisiraha. Sissekandeid saab esitada video- või esseevormis. Video ei tohiks olla pikem kui üks minut ning essee maht kuni 300 sõna.

Oma ideid saab koduleheküljele üles laadida kuni veebruari lõpuni. Kõige enam LG LIVE BORDERLESS kontseptsiooniga haakuva idee omanik selgub juba aprillis.

Kampaaniaga tähistatakse LG LIVE BORDERLESS telerimudelite turule tulekut. Toodete valikusse kuuluvad ettevõtte kõige uuemad lameekraan LCD-telerid, mille üleminek ekraani ja seda ümbritsevate ääristuse vahel on täielikult kadunud.