Nobedamad sõnumisaatjad võistlesid LG Mobile Worldcup’il

Eelmine nädal toimus maailmalinnas New Yorgis LG Mobile Worldcup, kus selgitati välja kõige kiireimad SMS-i saatjad. Võitjatiimile oli välja pandud kopsakas auhinnaraha suuruses 100 000 dollarit. Kokku osales lõppvõistlusel 13 osavamatest sõnumisaatjatest koosnevat rahvusmeeskonda üle maailma.

LG Mobile Worldcup

Sõnumite saatmine on tänapäeval paljude inimeste jaoks sagedaseks suhtlusvahendiks ning üheks oluliseks viisiks, kuidas oma pere ja sõpradega ühendust pidada. See ongi põhjuseks, miks LG 2008. aastal omalaadse ürituse korraldamisega algust tegi. Eelmisel aastal osales võistlusel üle kuue miljoni inimese üle maailma.

Sellel aastal võistlesid omavahel USA, Kanada, Indoneesia, Portugal, Brasiilia, Venemaa, Lõuna-Aafrika, Mehhiko, Argentiina, Lõuna-Korea, Hispaania, Austraalia ja Uus-Meremaa meeskonnad. Võistluste jooksul pidid tiimid võistlema viies erinevas ringis nii individuaalselt kui ka tiimiga. Võistkondadele anti kasutada QWERTY klahvistikuga LG telefonimudel LG BL20, kus hinnati nende sõnumisaatmise kiirust ning sisestatud sõnade õigekirja.