LG tolmuimeja Roboking

Roboking on muljetavaldavate omadustega isetoimetav tolmuimeja, millel on pikalt kestev aku ning hoiab õhu puhtana HEPA filtrite abil. Robottolmuimejate hulgas võib Robokingi nimetada kõige võimsama versiooni sportversiooniks.

LG tolmuimeja

Kui tavaliselt võimaldavad ka kõige kallimad versioonid robottolmuimejatest heal juhul 30-70w, siis Roboking uhkeldab kuni 100w võimsusega, mille tagab Lithium Polymr aku (Li-PB). Uus tehnoloogia pikendab Li-PB aku eluiga kolm kuni viis korda, tänu millele ei ole vaja soetada lisaakusid. 2,5h laadimise juures koristab Roboking sinu eest 70 minutit täisvõimsusel.

Robokingil on viieastmeline filtrite süsteem ning klapp, mis takistab sisseimetud tolmu tagasi välja liikumast. 10 meetri raadiuses on tolmuimejat võimalik ka kaugjuhtida ning probleemsemate kohtade puhastamiseks on Robokingi suunamiseks olemas joystick.

Roboking opereerib 22 sensori abil, mis on ühendatud 32 bitise mikroprotsessoriga. Tolmuimeja kasutab oma töös nelja mustrit nagu Gyro_Matrix, Variable-Matrix, Spiral ja Random, olenevalt puhastatava ala suurusest ja kujust.