LG üllatas revolutsioonilise multiandmetöötluslahendusega

Käesoleva aasta alguses asutatud LG Electronics ärilahenduste kontsern esitles Berliinis IFA näitusel kolme uut mängude, filmide ja piltide monitori ning revolutsioonilist multiandmetöötluslahendust, mis võimaldab ühe lauaarvuti külge ühendada kuni 11 võrgumonitori.

LG W2486 monitor

Ärikasutajale mõeldes toodi turule uued võrgumonitorid, tänu millele saab väiksema kulu ja keskkonnamõjuga tõsta oluliselt ettevõtte tootlikkust. Uus lahendus võimaldab ühe keskarvuti külge ühendada kuni 11 virtuaalset töökohta, mistõttu ei ole igale kasutajale eraldi arvutit vaja. Tänu sellele saab ettevõte uuenduskulude pealt kokku hoida vähemalt 60% ning hoolduskuludelt 70% või veel enamgi.

IFA 2009 messil tõi LG välja ka kolm uut ekraani: W63 mängumonitori, monitori W30 Color Pop ja uue digitaalsete pildiraamide seeria. Neid kõiki iseloomustab voolujooneline ja modernne välimus ja need on välja töötatud vastavalt arvutimängude, filmide ja piltide täiuslikuks nautimiseks.

23-tolline täiskõrglahutusega monitor W63 on LG esimene arvutimänguritele mõeldud monitor. Mängimise muudavad reaalseks HD surround-heli ja pildi imekiire 2 ms reageerimisaeg.

LG esitles tänavusel messil samuti uusi W30 Color Popi monitore, mille erakordselt sale profiil on kõige paksemas kohas vaid 37 mm. Color Pop monitore toodetakse mitmesugustes värvides nagu Oreo-must, Jelly-roosa, Blueberry-lilla, Applemint-roheline ja Hawaii-sinine.

LG tippklassi monitor W86L on varustatud LED-taustvalgustusega. 20,5-millimeetrise paksusega monitor pakub tippklassi tehnilisi võimalusi. Muljetavaldav dünaamiline kontrastisuhe 2 000 000:1 ja ülikiire 2 ms reageerimisaeg teevad W86L-ist ideaalse monitori neile, kes hindavad detailirohket pilti, erksaid värve ja veatut liikumist.

LG W20R monitor vastab täielikult elukutselise kujundaja vajadustele, kelle jaoks on oluline kõrgeimal tasemel värvitäpsus. Monitor vastab viimasele ISO 12647-7 standardile, millega sätestatakse nõuded pooltooni värvilahutuste, proovitrükkide ja tootmistrükkide valmistamise kvaliteedile.

Messil esitles LG ka M27, mis on kombinatsioon monitorist ja telerist, millega saab vaadata kõrgeraldusega telesaateid, Blu-ray filme, arvutimänge ja digifotosid.