LG tutvustas IFA 2009 messil ainulaadseid kodumasinaid

LG Electronics tutvustas 4.-9. septembrini Berliinis toimunud maailma ühel suurimal tarbeelektroonika messil Internationale Funkausstellung Berlin (IFA) kõige uuemaid kodumasinaid. Ettevõte demonstreeris pealkirja all „Kaasajasta enda ja oma pere elu“ mitmesuguseid uuenduslikke ja edumeelseid tooteid. Peamiseks tõmbenumbriks oli seni Euroopa suurima, standardsesse 24-tollisesse korpusesse paigutud 11 kg pesu mahutava pesumasina esmaesitlus.

LG kodumasinaid

LG kodumasinate valiku suurimad tõmbenumbrid messil oli rida novaatorlikke ja stiilseid tooteid, mille hulka kuuluvad pesumasinad, külmikud, tolmuimejad, pliidid, sisseehitatud köögiseadmed ja nõudepesumasinad.

Väljapaistvamad tooted IFA 2009’l:

Pesumasinad

LG demonstreeris oma uusimat pesumasinat, mis on võimeline korraga töötlema 11 kg pesu. Standardsuuruses 24-tolline korpus muudab masina sobivaks ka väikestesse ruumidesse. Lisaks muudab Direct Drive™ LG uue pesumasina praegusel turul üheks keskkonnasõbralikumaks ja vastupidavamaks pesumasinaks.

Tolmuimejad

LG ülemaailmselt tunnustatud aurutehnoloogia võimaldab nii tolmuimemis- kui ka moppimisfunktsiooni. Sani Punch otsik spetsiaalselt disainitud kangaste puhastamiseks, kõrvaldades madratsitest, vaipadest ja tekkidest tolmulestad ning allergeenid. Seade on varustatud hoovaga, mis vibreerib üle 3000 korra minutis, vähendades tolmulestade arvu kangas. KOMPRESSORTM surub eemaldatud tolmu kompaktseks kiilukujuliseks tombuks, vähendades allergeenide õhkusattumist. Messil esitles LG ka uusimat robot-tolmuimejat Roboking.

Nõudepesumasinad

Direct Drive süsteemi abil on uue nõudepesumasina pesukambri kõrgust suurendatud, mis avardab pesemisvõimalusi, sobides ka suure läbimõõduga taldrikutele ning mahutades hõlpsasti ära neljateistkümne inimese sööginõud. Nõudepesumasin on varustatud ultraviolettlambiga, mis takistab bakterite vohamist ning kõrvaldab pesutsükli ajal kuni 99% ülejäänud bakteritest.

Kuumtöötlusseadmed

SolarCUBE, mille valguslainetehnoloogia võimaldab tõhusamat ja mugavamat toiduvalmistamist. Aurufunktsioon jätab olulised toitained ja vitamiinid valmivasse toitu alles ning vähendab küllastatud rasvade ja soola lisamise vajadust. Messil esitles LG ka maailma esimest konvektsioon-mikrolaineahju DuoChef, millel on kaks ventilaatorit ja pitsagrill.