Eestis tuli müügile esimene 10 aastase garantiiga pesumasin

LG tõi Eestis müügile otseveoga pesumasina Direct Drive, mille mootorisüsteemile annab ettevõte esimesena maailmas 10-aastase garantii. Lisaks töökindlusele on uus pesumasin ekstra õhuke – sügavusega 36 cm.

LG F1022SDR Direct Drive pesumasin

LG F1022SDR Direct Drive pesumasina mootori töökindluse tagab otseajami süsteemil loodud kaasaegne tehnoloogia, mis integreerib kodumasina mootori, rihma ja rihmaratta üheks väikseks ja vastupidavaks mootoriks. Kuna mootor on kinnitatud otse trumli keskele, vähendab see pesumasina vibratsiooni ning tõstab oluliselt töötamise efektiivsust, kulutades vähem energiat. Direct Drive mootorisüsteemil on ühtlasi eemaldatud hari, mistõttu ei teki masina töötamisel ebameeldivat hõõrdumishäält ja mis vähendab mürataset.

Pesumasin LG Direct Drive on võrreldes varasemate mudelitega oluliselt õhem (sügavusega 36cm), mistõttu mahub see kitsamasse korterisse või vannituppa. Väikestest mõõtudest hoolimata mahutab pesumasin korraga 4 kg pesu.

Otseajamiga Direct Drive seeria pesumasinad on testitud vastavalt Suurbritannia Allergia Sihtasutuse (BAF – British Allergy Foundation) standarditele, mille kohaselt vähendab LG F1022SDR Direct Drive rõivastes allergeenide taset. LG pesumasina Baby Care imikurõivaste pesuprogramm eemaldab riietelt lisaks allergeenidele ka 7 loputusrežiimi tulemusel täielikult pesuvahendi jäägid.