Victoria’s Secret’i moeshow

Victoria’s Secret’i moeshow on aastaüritus nii pesu-, moe- ja ka meelelahutusmaailmas. Laval on maailma ühed kuulsaimad ja seksikaimad supermodellid ning publiku hulgast on raske leida inimest, kes poleks tuntud suurimatelt lavadelt, Hollywoodi filmidest või spordimaailma tipust. Lisaks pesushowle astuvad igal aastal ülesse mitmed üllatusesinejad, nagu Justin Timberlake, Seal ja paljud teised.

Victoria’s Secret’i moeshow

Iga-aastaseks traditsiooniks muutunud üritus toob kokku TOP-kaunitarid üle kogu maailma. Teiste seas astuvad Victoria’s Secrets’i pesus lavale näiteks Adriana Lima, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Izabel Goulart, Marisa Miller, Selita Banks. Teiste hulgas on hinnatud pesushow modellina ülesse astunud ka eestlasest supermodell Carmen Kass.

Lisaks Victoria’s Secret’i pesu välimusele on kõrges hinnas ka pesukomplektide hinnad. Näiteks on esitletud üritusel Martin Katzi disainitud rinnahoidjat Black Diamond Fantasy Miracle Bra, mida kandis Adriana ning mille hind oli ligi 5 miljonit dollarit. Kellel pesu vastu huvi, saab seda tellida Victoria’s Secret’i pesukataloogist.