Temperatuuritundlik kahhelplaat

Kui värvi muutev paber, plastik ja tekstiil on reaalsus juba mõnda aega, siis nüüdsest on võimalik seinale paigaldada värvi muutvaid kahhelplaate. Plaatide värv muutub temperatuuri mõjul ning on saadaval erineva värvivaliku ning tundlikkusega. Plaatide värvi võib mõjutada nii sooja kui külma veega, kehasoojusega kokkupuutel või muul ümbritsevast keskkonnast tulenevate tegurite tagajärjel.

Temperatuuritundlik kahhelplaat

Klaasist valmistatud plaate saab tellida erinevate värvide, kujundite ja tundlikkusega, lähtuvalt kliendi konkreetsest vajadusest. Plaatide värvid muutuvad iga 6-10 kraadi tagant ning säilitavad oma värvi, kuni temperatuur samas ulatuses jälle ülesse või allapoole muutub. Igal plaadil on võimalik tellida kuni 3 erinevat värvi ning temperatuurid, kust alates plaat oma välimust muudab.

Temperatuuritundlik kahhelplaat

Põrandatel, seintel, lettidel jm kasutatavad plaate on võimalik tellida erinevas suuruses ja vormis ning nendele võib tellida kujundeid oma äranägemise järgi. Plaadid on saadaval kuue erineva struktuuriga ning kuna kõik on valmistatud klaasist ja seetõttu kuni 80% ulatuses ümbertöödeldavad, siis võib kahhelplaate nimetada n-ö roheliseks tooteks.