LG LH5000

LG Electronics tõi turule uue LCD-teleri LH5000, milles kasutatakse LG ainulaadset peidetud kõlarite ja Clear Voice II tehnoloogiat. Täiskõrglahutusega teleri kristallselge pildi ja realistliku liikumise tagavad TruMotion 200 Hz tehnoloogia koos LG 1080-pikslise täiskõrglahutusega ja Super IPS pildiparandustehnoloogiaga.

LG LH5000 teler

LG LH5000 näol on tegemist suurepärase kõrgkvaliteetset vaatamiselamust pakkuva teleriga ning seda enamiku jaoks taskukohase hinnaga. Teleris on ühendatud eelhäälestatud pildiseaded, eelhäälestatud AV-režiimid ja 24p Real Cinema tagavad optimaalse pildikvaliteedi mis tahes videosisu puhul. Teler ühildub ka uusimate digiformaatidega ja sisaldab laia valikut kasulikke sisendeid, sealhulgas näiteks ühilduvus HD DivX ja USB 2.0-ga, tänu millele on lihtne vaadata kõrgresolutsiooniga filme ja muid allalaaditud videoid. Neli HDMI 1.3 porti võimaldavad mitme kõrglahutusega või täiskõrglahutusega allika ühendamist, tagades samal ajal võimalikult suure selguse ja ühilduvuse.

LG LH5000 teler

Parima helikvaliteedi tagamiseks kasutab LH5000 LG ainulaadseid peidetud kõlarite ja Clear Voice II tehnoloogiaid, mille seadistamisel tuli LG-le appi audiomaailma tipptegija Mark Levinson. Clear Voice II võimendab inimhääle kõla, tänu millele eristub see selgemini taustast. Clear Voice’i uuel versioonil on 12 režiimi, mis võimaldab vaatajal oma maitse järgi valida, kui tugevasti vokaalid esile tuuakse.

LG LH5000 teler

Smart Energy Saving Plus tehnoloogia vähendab teleri võimsustarvet tagantvalgustuse täpse reguleerimisega kuni 75% teiste sarnase suurusega teleritega võrreldes ning sellega ühtlasi ka silmadele langevat koormust pikema vaatamise puhul.