LG toob turule uudse tehnoloogiaga LCD-teleri LH7000

LG Electronics toob turule uue 39,7 millimeetri paksuse täiskõrglahutusega LCD-teleri LH7000. Uus LH7000 paistab silma oma suurepärase pildi- ja helikvaliteedi poolest. TruMotion 120 Hz tehnoloogia annab telerile rikkalikku ja selge heli ning tänu pildiviisardi, AV-režiimi ja 24p Real Cinema tehnoloogiale suurepärase pildikvaliteedi mistahes videosisu puhul.

LG LH7000 LCD teler

Pildiviisardi abil võimaldab LH7000 vaatajatel kohandada pilti kiiresti ja hõlpsalt oma eelistustest lähtuvalt. Eelseadistatud AV-režiimid parandavad filmide, spordiülekannete ja mängude pilti ning 24 p Real Cinema näitab filme nende loomuliku kiirusega 24 kaadrit sekundis, luues võimalikult kinolähedase vaatamiskogemuse kodus.

LG LH7000 LCD teler

Tõeliselt kaasahaarava vaatamiskogemuse saamiseks on heli sama oluline kui pildikvaliteet. LH7000-l on LG peidetud kõlarid, mis pakuvad dünaamilist ja täielikult ümbritsevat heli ning parandavad selle kvaliteeti veelgi LG Clear Voice II süsteemi abil.

LG LH7000 LCD teler

Tänu Bluetoothi, USB 2.0 ja HD DivXi tehnoloogiatele võimaldab LG LH7000 mängida ka varem vaid arvutite pärusmaaks olnud formaate. LH7000 saab Bluetoothi kaudu otse ühendada mobiiltelefoniga, võimaldades kasutajal hõlpsasti näidata teleri ekraanil mobiiltelefonis olevaid pilte ja filme. USB 2.0 port ja HD DivXi tugi teevad lihtsamaks välisel kõvakettal, mälukaardil või muul USB-seadmel olevate kõrglahutusega videofailide vaatamise. Samas võimaldavad neli HDMI 1.3 porti mitme kõrglahutusega või täiskõrglahutusega allika ühendamist, tagades samal ajal võimalikult suure selguse ja ühilduvuse.