LG Arena KM900 – uus LG lipulaev mobiiltelefonide seas

LG Electronics esitles veebruaris Barcelonas toimunud messil Mobile World Congress oma uut mobiiltelefonide lipulaeva LG Arena KM900. Uuendusliku ja dünaamilise 3D S-klassi kasutajaliidesega täisfunktsionaalne multimeediatelefon pakub senisest meelelahutuslikumat ja haaravamat võrguväravat multimeediakeskkonda.

LG Arena (KM900) telefon

Omapärane kuubikukujuline kujundus pakub võimalust nelja erineva algseadistuse loomiseks, millel on otseühendus kõikide telefoni poolt pakutavate võimalustega. LG ARENA on varustatud mobiiltelefonides seninägematute audio- ja videotehnoloogiate ning funktsioonidega. Möödunud aastal Dolby Laboratories Inc-ga allkirjastatud leping andis võimaluse kasutada Dolby mobiiltehnoloogiat LG mobiiltelefonides, tänu millele toetab LG KM900 Dolby ja DivX tehnoloogiaid

LG Arena (KM900) telefon

Otsene, intuitiivne ja dünaamiline S-klassi kasutajaliides pakub telefoni omanikule suurepäraseid multimeediaelamusi. ARENAs on lisaks loodud võimalused parema interneti ühenduse loomiseks HSDPA 7.2 võrkude, raadiokohtvõrkude ja paljude teiste võrkudega.